Legalne firmy bukmacherskie w Polsce

Wejście w życie nowej Ustawy Hazardowej 2017 niesamowicie poważnie wpłynęło na rynek bukmacherów internetowych, którzy widoczni są dla osób z Polski. Chwilę po wpisaniu ustawy – z początkiem lipca na rynku internetowym pozostało niewiele legalnie działających marek i są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, STS, Milenium oraz e-Toto.

Legalni bukmacherzy a ustawa hazardowa

Wiele marek pozostało zmuszonych do opuszczenia polskiego rynku online, ponieważ obstawianie wydarzeń w firmach online nieposiadających licencji udzielanej od Ministerstwa Finansów zostało zbanowane, natomiast systemy płatności takie jak Skrill blokują dokonywania transakcji do nielegalnych bukmacherów. Pozostaje dlatego stawianie kuponów bukmacherskich internetowo jedynie w wypunktowanych internetowych firmach.

Na 100% masa osób zadaje sobie niesłychanie ważne pytanie – czy legalne firmy bukmacherskie oferują promocje dla nowych odbiorców. Jak najbardziej tak, zauważalny jest trend który pokazuje, iż osoba tworząc w legalnie działających bukmacherach może liczyć i oczekiwać na każdego rodzaju bonusy i promocje na rozpoczęcie gry, zakłady bez ryzyka ale również zupełnie bezpłatne zakłady na rozpoczęcie gry. Kwoty takich promocji zdeterminowane są od każdej legalnej firmy, niemniej ważne jest to, że właściwie każda z firm bukmacherskich proponuje coś dla nowego klienta.

Najlepsze legalni bukmacherzy

Która legalna firma bukmacherska dostępna na rynku jest najkorzystniejsza? Nie da się tego jasno ustalić, ponieważ każda z nich przedstawia się odrębną ofertą, posiada oryginalne zalety ale również wady. Każdy z początkujących użytkowników przy wyborze firmy w której zacznie typowanie musi zatem wspomóc się wszelkimi rankingami, porównaniami ale też recenzjami udostępnianymi poprzez specjalistyczne portale internetowe.

Jednym z portali, jaki idealnie eksponuje oferty wszystkich legalnie istniejących na rynku firm bukmacherskich jest strona bukmacherskie1x2.pl– wypatrzyć można na niej zestawienia firm – bukmacherów, ranking promocji, kody bonusowe, ale takze artykuły dla debiutujących użytkowników. Na pewno powinno się zapoznać się z zestawieniami i ocenami poszczególnych firm bukmacherskich – poznać ich największe korzyści, jakość pomocy technicznej a także co najważniejsze – ofertę na zakłady bukmacherskie czy też zakłady live.

Istotną ofertę we współczesnych czasach są również wspomniane zakłady live – które tworzy się w momencie trwania wydarzenia sportowego i w poszczególnych firmach bukmacherskich wolno jednocześnie oglądać dany mecz na ekranie komputera lub smartfonu. Reasumując nowa ustawa hazardowa istotnie wpłynęła na rynek bukmacherów online w Polsce i na pewno debiutujący typujący muszą wspomagać się sławami specjalistów, by wybrać odpowiedniego bukmachera online do zawierania zakładów.

Chcesz poznać pełny ranking legalnych bukmacherów? Odwiedź stronę https://bukmacherskie1x2.pl/legalni-bukmacherzy/ i dowiedz się u którego bukmachera warto typować mecze online.

ADD YOUR COMMENT