KSW 51 już w sobotę! Kto wystąpi na gali w Zagrzebiu?

Kibice na pewno będą usatysfakcjonowani z informacji jaką dostarczyła organizacja ksw. Gala ksw 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Zagrzebiu. Organizacja ksw ponownie zadziwia doskonałą listą pojedynków i wojowników którzy będą rywalizować na najbliższej gali.

Konfrontacja wieczoru to prawdziwa bitwa w wadze ciężkiej w którym Mariusz Pudzianowski stoczy walkę z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów walka z byłym strongmanem będzie najogromniejszym dotychczasowym wyzwaniem w konfrontacjach ksw. Erko pokonał dotychczas Popka Monstera, Tomasza Oświecińskiego ale także Akopa Szostaka.

Dla Pudzianowskiego walka na gali ksw 51 to wielki powrót po dwóch przegranych pod rząd – z Karolem Bedorfem a także Szymonem Kołeckim. Na gali ksw 51 na żywo będzie można również oglądać 8 innych starć w tym ogromny hit w jakim Mańkowski zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Gala ksw 51 będzie transmitowana w płatnym systemie a stream online dostępna będzie na kanale ksw ppv tv w telewizji kablowej i satelitarnej jak także przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja online i kanały online stream

Gale organizacji charakteryzują się wielkim zainteresowaniem fanów mma, jacy zapełniają największe hale i areny w Polsce a także Europie. Mnóstwo osób wybiera natomiast okazję obejrzenia gal organizacji ksw live online jak także w tv dzięki płatnym transmisjom ppv ale także darmowym relacjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie szczególnie chętnie korzystają z internetu i najoryginalniejszych rozwiązań technicznych, szczególnie powszechne stały się transmisje tv live online. Kibice korzystający z internetu niezwykle często poszukują wiadomości o tym w jaki sposób obejrzeć gale sportowe przez Sieć internet. Analogicznie jest w wypadku gal konfrontacji sztuk walki, które są nadzwyczaj chętnie oglądanymi transmisjami stream w internecie.

Rodzima federacja mma ksw w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, iż wybrana gala jest nieodpłatna czyli relacjonowana na kanale głównego polsatu. Galę konfrontacji sztuk walki 51 będziesz mógł obserwować w płatnym kanale live Ksw tv ppv dostępnym online za pośrednictwem portalu internetowego, ale też w cyfrowym polsacie i pewnych tv kablowych.

KSW 51 w pay-per-view czy za free? Gdzie będzie można wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to na ten moment szczególne miejsce w którym legalnie i w najlepszej jakości będziesz mógł obejrzeć stream na żywo online czy też w tv z gali ksw 51. Transmisja w płatnej usłudze ksw live ppv stream będzie udostępniona dla osób z Polski a także tych mieszkających poza granicami Polski. Dlatego także osoby poszukujące wzmianek o tym czy dostępna będzie transmisja stream z konfrontacji sztuk walki za darmo, podkreślamy iż najbliższa hitowa gala nie będzie transmitowana za free.

Ażeby zakupić stream do ksw live stream trzeba przejść na stronę internetową ksw tv i założyć konto. W kolejnym kroku należy dobrać metodę płatności a także walutę (prócz zł PLN widoczne są jeszcze dolary USD, euro EUR jak również funty GBP). Po poprawnym zarejestrowaniu konta i opłaceniu zamówienia, klient po kilku minutach dostanie dostęp do najbliższej gali ksw emitowanej przez ksw tv. Prócz emisji live osoba ma możliwość w trakcie oglądania przewijać transmisję oraz włączać pauzę, dlatego nie straci chociażby chwili z całego wydarzenia. Dodatkowo wykupując usługę ppv do transmisji online, przez 72 h po zakończeniu gali użytkownik może odtworzyć pełną transmisję.

Lista walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na hitowej gali federacji ksw 51 będziemy oglądać aż 9 rywalizacji w których kilka zapowiada się niezwykle interesująco z racji na to, że wojować będą najważniejsi zawodnicy należący do ksw. Na ksw 51 na żywo będzie można śledzić walki z udziałem takich zawodników ksw jak Mariusz „Pudzian” Pudzianowski czy Borys Mańkowski a w wielu z zamierzonych konfrontacji stawką będzie pas ksw. Poniżej przedstawiamy pełną aktualną kartę konfrontacji zaplanowanych na gali ksw 51: Pudzianowski – Jun, Mańkowski – Bakocević, Racić – Stasiak, Pejić – Torres, Ilic – Kęsik, Delija – Stojnić, Erslan – Rodriguez, Szymański – Janicić, Kaszubowski – Rakas, Przybysz – Krusić.

Polecamy również: Poznaj legalne firmy bukmacherskie działające w Polsce


ADD YOUR COMMENT