Analiza spotkania : Arsenal – Everton

W niedziele czekają nas kolejne emocjonujące spotkania Premier League. Najciekawsze z nich odbędzie się na Emirates Stadium, gdzie Arsenal podejmować będzie Everton. Dla obu zespołów to spotkanie może być niezwykle ważne.

Jeśli Arsenal zwycięży w tym spotkaniu to znów wskoczy na trzecie miejsce i realnie zacznie gonić czołówkę. Natomiast jeśli to Everton wyjdzie wygrany to The Toffess mogą wrócić do gry o europejskie puchary.

 

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

 

Wszystko w tym meczu przemawia jednak za zwycięstwem Kanonierów. Drużyna Arsenalu w lidze na pięć ostatnich spotkań zdobyła aż 12 punktów. Dla przykładu Everton zdobył o równą połowę mniej i po pięciu meczach jego dorobek powiększył się tylko o sześć oczek.

W ostatnich spotkaniach obu drużyn padały różne wyniki. Najbliższy z nich odbył się na początku tego sezonu, gdzie w Liverpoolu padł remis 2-2. Poprzednie mecze to zwycięstwo Arsenalu (4-1), wygrana Evertonu (3-0) oraz dwa podziały punktów (0-0).

Obaj trenerzy mogą mieć ogromny problem ze złożeniem jedenastki. Arsen Wenger nie będzie mógł skorzystać z Debuchy, Aretety, Diaby oraz Ramseya. Natomiast w szeregach Evertonu zabraknie McGeady oraz Hibberta.

Podsumowując faworytem tego meczu na pewno będzie Arsenal. Po przegranym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Monaco nie spodziewałbym się tutaj pogromu. Everton na pewno tanio swojej skóry nie sprzeda i spotkanie rozstrzygnie się pewnie różnicą jednej bramki.

 

Typ#1 : Obie drużyny strzelą bramkę (both of score) – [Kurs 1.83]

Obie drużyny dużo lepiej radzą sobie w ofensywie niż w defensywie. Choć pewnie gradu goli nie powinniśmy się spodziewać to obie drużyny powinny strzelić przynajmniej po jednej bramce.

Typ#2 : Everton (-1) – 1X  [Kurs 1.60]

Everton na pewno nie przegra większą różnicą niż jedna bramka. Możemy więc śmiało tu postawić na remis lub zwycięstwo Evertonu przy handicapie początkowym.

 

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

ADD YOUR COMMENT